Skitury Szklarska Poręba

Nasza oferta

Kopalnia Sprzętu – sprzęt narciarski

Dla jednych ulubioną porą roku jest lato, dla innych zima. Każda z pór roku oferuje inne możliwości, z których warto korzystać. W zimie z pewnością jest to możliwość uprawiania sportów na śniegu. Jazda na nartach, snowboard czy stosunkowo nowa dyscyplina, jaką jest skituring ciągle zyskują na popularności i zachęcają do odkrywania uroków zimowych gór. Zarówno piękno krajobrazów, jak i różnorodność dyscyplin sprawiają, że każdy może znaleźć drogę najlepszą dla siebie. Z kolei dzięki wypożyczalni Kopalnia Sprzętów nie będzie musiał ponosić wydatków na zakup drogiego wyposażenia, lecz w przystępnej cenie otrzyma akcesoria najwyższej jakości.

Jak działamy?

Misją wypożyczalni Kopalnia Sprzętu jest zachęcanie kolejnych pasjonatów gór do odkrywania ich zimowego piękna i próbowania swoich sił w różnych dyscyplinach. Dlatego oferujemy naszym Klientom możliwość wypożyczenia sprzętu najwyższej jakości w przystępnej cenie. Szczególną uwagę zwracamy na nowych pasjonatów sportów zimowych, dlatego nasza załoga chętnie doradzi w kwestii wyboru odpowiednich akcesoriów do różnych dyscyplin i odpowie na nurtujące Państwa pytania. Dla początkujących w naszej ofercie znajdują się także lekcje jazdy na nartach, dzięki czemu w bezpiecznych warunkach i pod okiem wykwalifikowanych instruktorów poznają tajniki tego pięknego sportu.

Zapraszamy do kontaktu zarówno telefonicznego i przez naszą stronę internetową, jak i stacjonarnego w naszej wypożyczalni w Szklarskiej Porębie, jednego z najbardziej znanych kurortów narciarskich w Polsce, który dzięki swojej bazie turystycznej i noclegowej co roku przyciąga tysiące gości. Warunki w Szklarskiej Porębie jak nigdzie indziej zachęcają do beztroskiego zimowego szaleństwa, dlatego tym bardziej zapraszamy do odwiedzin zarówno miasta, jak i wypożyczalni Kopalnia Sprzętu.

Poznaj naszą ofertę

Akcesoria do sportów zimowych to często duży wydatek, którego ponoszenia nie ma wiele sensu, jeśli uprawia się sport raz do roku. Za ułamek kwoty, jaką należy wydać na nowy sprzęt w sklepie u nas zyskają go Państwo w takiej samej jakości. Kolejnym minusem jest fakt, że nieużywany sprzęt niszczeje, kiedy leży w szafie przez 11 z 12 miesięcy. Dlatego warto skorzystać z oferty naszej wypożyczalni, w której znajdą Państwo narty, buty czy snowboard, co do których można mieć pewność, że nie zawiodą na stoku. Nasza oferta obejmuje:

  • narty dla dzieci i dorosłych i zestawy narciarskie
  • komplet snowboardowy 
  • buty do sportów zimowych
  • kije
  • kaski

Dla początkujących oferujemy również lekcje jazdy na nartach. Oczywiście każdemu Klientowi nasz personel służy radą zarówno w kwestii uprawiania sportów zimowych, jak i wyboru sprzętu.

Decydując się na skorzystanie z usług naszej wypożyczalni mogą mieć Państwo pewność co do jakości obsługi i samego sprzętu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale zdajemy sobie sprawę, jak należy dbać o sprzęt, aby służył w odpowiedni sposób. Narty i deski snowboardowe czyścimy i konserwujemy, redukując ryzyko uszkodzeń, zaś buty dezynfekujemy, dbając o higienę i komfort naszych Klientów. Inną zaletą skorzystania z wypożyczalni jest dużo większa swoboda w planowaniu wyjazdu i brak konieczności logistycznego przygotowania środka transportu na przewóz większej ilości sprzętu.

Opinie naszych Klientów i ich coroczne powroty do wypożyczalni mówią same za siebie – nasze usługi pozwalają na korzystanie z dobrodziejstw zimowych gór bez martwienia się o sprzęt. Wystarczy, że na urlop zabiorą Państwo dobry humor, a oprzyrządowanie prosimy zostawić nam.

Dlaczego ważna jest jakość sprzętu?

Zwłaszcza początkujący w różnych dyscyplinach sportu zadają sobie pytanie, czy potrzebują drogiego sprzętu najwyższej jakości. O ile przy kategoriach takich jak bieganie, amatorska jazda na rowerze czy crossfit faktem jest, że nie ma sensu na początku przygody wydawać dużej ilości pieniędzy na najdroższe buty czy stroje, o tyle w przypadku m.in. sportów zimowych sytuacja wygląda inaczej. Jak każdy sport, zabawa na stoku niesie ze sobą pewne ryzyko odniesienia kontuzji, które skutecznie zniweczy plany urlopowe. Nasze bezpieczeństwo i komfort w dużej mierze zależą właśnie od jakości używanego sprzętu. Korzystanie z najtańszych nart czy desek nie jest dobrym pomysłem, gdyż ryzyko awarii wzrasta proporcjonalnie do spadku ceny. Przez to ryzykujemy naszym bezpieczeństwem, a także obniżamy jakość uprawiania danej dyscypliny i osiąganych rezultatów.

Dlatego w wypożyczalni Kopalnia Sprzętu znajdą Państwo jedynie akcesoria pochodzące od najlepszych producentów, wykonane z solidnych materiałów i cieszące się odpowiednią renomą. Dbamy o bezpieczeństwo naszych Klientów, dlatego nie ma u nas miejsca na sprzęt gorszej jakości czy wybrakowany. Wszelkie akcesoria na bieżąco konserwujemy, a uszkodzone wymieniamy na nowe. Z naszym sprzętem będą Państwo mogli w pełni korzystać z uroków urlopu i czerpać korzyści z aktywności na świeżym, górskim powietrzu bez obaw o zdrowie i bezpieczeństwo.

Scroll to Top