Szkółka Narciarska Szklarska Poręba

Szklarska Poręba obok Zakopanego uznawana jest za jeden z najważniejszych ośrodków sportów zimowych w naszym kraju. Każdego roku odwiedzana przez tysiące turystów posiada infrastrukturę umożliwiającą uprawianie narciarstwa, snowboardingu, a także trekkingu i biegów górskich. Trasy i wyciągi narciarskie położone w pobliżu wysokiej klasy hoteli i ośrodków wypoczynkowych sprzyjają rozwojowi wypożyczani sprzętu narciarskiego, które zimą przeżywają prawdziwe oblężenie.

Szklarska Poręba rajem dla miłośników narciarstwa

Nie bez powodu Szklarska Poręba znajduje się na liście TOP5 ośrodków sportów zimowych. Szacuje się, iż w mieście tym pokrywa śnieżna zalega średnio przez sto dziesięć dni w roku. Oprócz tego w okolicy znajduje się aż sześć wyciągów prowadzących na szczyt Szrenicy, a także trasy zjazdowe, pośród których aż jedenaście oznaczonych jest kolorem czarnym, ze słynną ścianą, czyli najtrudniejszym stromym fragmentem trasy narciarskiej w kraju. Oprócz tego w najwyżej położonej części miasta znajdują się uznawane za najlepsze w Europie trasy do uprawiania narciarstwa biegowego, których długość przekracza sto pięćdziesiąt kilometrów.

Szklarska Poręba – wypożyczalnia nart

Ze względu na tysiące turystów odwiedzających Szklarska Porębę zimą, dołożono wszelkich starań, aby na terenie miasta powstały łączące w sobie funkcjonalność i nowoczesny wygląd wypożyczalnie nart. W dużej mierze to one zapewniają przybyłym dostęp do sprzętu zimowego. Pamiętajmy, iż nie każdy odwiedzający miasto ma możliwość zabrania ze sobą snowboardu czy nart. Biorąc pod uwagę warunki panujące zimą na drogach, duża część turystów decyduje się na przyjazd do Szklarskiej Poręby koleją. Funkcją jaką powinny pełnić wypożyczalnie jest zapewnienie im dogodnych warunków wynajmu sprzętu. Spośród działających w Szklarskiej Porębie wypożyczalni dużym zaufaniem cieszy się Kopalnia Sprzętu. Jej właściciele stworzyli zespół składający się z wykwalifikowanej kadry, która nierzadko po pracy udziela lekcji narciarstwa. Indywidualne podejście do klienta, a także profesjonalna obsługa sprawiają, iż miejsce to posiada grono stałych odbiorców, którzy od lat  korzystają z jej usług.

Wysokiej klasy sprzęt narciarski

Do zbudowania tak silnej pozycji na rynku przyczynił się również sprzęt, który znajduje się na wyposażeniu wypożyczalni. Szeroki i sprawdzony asortyment zaspokoi każdego entuzjastę narciarstwa począwszy od osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tym sportem, jak i ludzi biorących udział w zawodach. Narty dostępne w wypożyczalni wymieniane są często, gdyż właściciele dbają o komfort jazdy swoich klientów, zaś specjaliści zatrudnieni w wypożyczalni, chętnie pomogą w wyborze odpowiedniego sprzętu dostosowanego do indywidualnych potrzeb i rodzaju wybranej trasy zjazdowej. Oprócz tego dużym udogodnieniem wciąż rzadko spotykanym w innych miejscach, jest możliwość zarezerwowania sprzętu zimowego online. Dzięki temu rozwiązaniu wypożyczający zyskuje pewność, iż wybrany sprzęt będzie na niego czekał o ustalonej  za pośrednictwem Internetu godzinie.

Kopalnia Sprzętu – atrakcyjne ceny

Kopalnia Sprzętu oferuje przystępne ceny wynajmu sprzętu narciarskiego. Dla osób, które nie posiadają własnych nart, wypożyczalnia przygotowała trzy atrakcyjne zestawy. Komplet junior z nartami do długości 120 cm kosztuje jedynie 25 zł, komplet senior  i snowboard 30 zł. Oprócz tego Kopalnia Sprzętu umożliwia wypożyczenie poszczególnych elementów wyposażenia każdego narciarza. Za wypożyczenie nart należy zapłacić 20 zł, butów narciarskich 15 zł, kijków narciarskich 10 zł, kasku, który ze względów bezpieczeństwa jest niezwykle ważny 8 zł, a deski snowboardowej i butów odpowiednio 20 zł i 15 zł.

Sprzęt czyszczony jest pod koniec każdego dnia zjazdowego. Dotyczy to również butów, z tą różnicą, iż są dezynfekowane po każdym kliencie. Niweluje to nieprzyjemny zapach, a także ogranicza do minimum możliwość wystąpienia chorób grzybiczych.  Czyszczenie nart, a także odpowiednie ich zabezpieczenie stanowią podstawę funkcjonowania warsztatu i gwarantują użytkownikom bezpieczeństwo.

 

PORADNIK

Szklarska Poręba narty dla dzieci

Szklarska Poręba obok Zakopanego uznawana jest za jeden z najważniejszych ośrodków sportów zimowych w naszym kraju. Każdego roku odwiedzana przez tysiące turystów posiada infrastrukturę umożliwiającą

Szklarska Poręba stoki i trasy narciarskie

Szklarska Poręba obok Zakopanego uznawana jest za jeden z najważniejszych ośrodków sportów zimowych w naszym kraju. Każdego roku odwiedzana przez tysiące turystów posiada infrastrukturę umożliwiającą

Scroll to Top